KONST / Litografier / Digital print 16348239
nr 1634 8239
Margareta Ternström
(f. 1933), Sverige
Kondition: repor, slitage
Margareta Ternström, svensk målare född 1933.
Utrop:
500 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:51:00
Margareta Ternström
Läs mer om Margareta Ternström