KONST / Litografier / Digital print 16348239
nr 1634 8239
Margareta Ternström
(f. 1933), Sverige
Digital print, "From Black Unknown". Signerad, numrerad 3/3, daterad 2010. Digital konst tryckt på metall, 40x40 cm, oramad
Kondition: repor, slitage
Margareta Ternström, svensk målare född 1933.
Utrop:
500 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:51:00
Margareta Ternström
Läs mer om Margareta Ternström